Anunturi auto, imobiliare, vanzari apartamente, inchirieri garsoniere
Anunturi Online Anunturi Online Adauga anunt Nou
Vanzari apartamente Inchirieri Garsoniere Electronice Electrocasnice Vanzari auto Afaceri si idei de afaceri Servicii si Amenajari interioare Produse si Accesorii Schimburi Troc Diverse anunturi

Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata romania

Descrierea jobului: intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din romania si bulgaria -fara target -se poate lucra atat de acasa cat si de la serviciu candidatul ideal - abilitati de comunicare, negociere si vanzare - atitudine pozitiva, spirit de initiativa si receptivitate la nou - capacitati organizatorice, de munca in echipa si orientare spre clienti si rezultate - cunostinte operare calculator - este motivat de castiguri bazate pe comision; - constituie avantaj experienta in asigurari sau vanzari.
PRIORITATE - Normal !
100 EURO - Pret Total
Contact: 0748094990
Categorie
Afaceri
Subcategorie
Asigurari
ID Anunt
77669
Judet
Cluj
Data
2016-05-05
Website
Nespecificat
Semnaleaza neregula!

  Recrutam inspectori-asistenti-brokeri de asigurari-toata Romania

Alte anunturi aleatoare
Cel mai ieftin RCA
Anunturi Gratuite

Cel mai ieftin rca
Daca ti-a expirat rca-l,polita casco,asigurarea de locuinta sau vrei sa pleci in strainatate si ai nevoie de o
Asigurari | Bucuresti
Seminte de tomate Rosaliya!

Seminte de tomate rosaliya!
Rosaliya f1-rosaliya f1 este un hibrid de rosii timpurii, pretabil pentru ciclu mediu si lung, foarte productiv cu
Asigurari | Galati
Asigurari de Bulgaria si ITP de Bulgaria

Asigurari de bulgaria si itp de
Reinnoim itp si asigurari inclusiv cartea verde pentru autoturismele inmatriculate in bulgaria !!! 0760 956 730 !!!
Angajez consultant asigurari

Cautam persoane care sa activeze in domeniul asigurarilor de viata si al investitiilor. cerinte: persoane dinamice,
Castiga cu reforma asigurarilor, Asigurari

Castiga cu reforma asigurarilor,
Din ianuarie 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie impotriva dezastrelor naturale (prin legea
Asigurari | Maramures
Broker in asigurari

Campion broker de asigurare rusu, va face o propunere pertinenta alege inteligent !!! p.s astept sa fiu contactat
Cele mai noi anunturi online
Cautare avansata     Referinte cautari anunturi     Cele mai cautate     Termeni si Conditii     Administrare